Umělý sportovní povrch BERGO

UMĚLÝ POVRCH BERGO

Bergo je unikátní sportovní umělý povrch pro venkovní i vnitřní sportoviště vhodný pro všechny míčové, běžecké a skokové sporty, in-line bruslení aj.

Máte sportovní halu s antukovým kurtem, na který byste rádi umístili nový umělý povrch, aniž byste museli zrušit antukový povrch?

Máme pro Vás řešení. Položíme Vám na antuku umělý kazetový povrch Bergo-tennis. Budete-li chtít v létě používat antuku, kazetový povrch je možné rozebrat a uložit do skladu. Odpadá také kropení v hale. Mezi antuku a Bergo umístíme speciální fólii, díky které zůstane antuka vlhká a jako vedlejší efekt se navíc sníží celková vlhkost vzduchu. Podmínky pro hru se tím výrazně zlepší, což potvrdí jistě každý sportovec.

Další výhodou povrchu Bergo je, že na něm můžete hrát jakýkoliv míčový sport. Lze na něm pořádat taky různé sportovní a kulturní akce, výstavy apod., což by na antuce nešlo.

Chystáte se vybudovat víceúčelové hřiště pro školu, rekreační zařízení, penzion nebo soukromé účely a rádi byste sportoviště využívali na všechny tradiční i moderní sporty? Nechcete antuku ani umělou trávu, protože jsou náročné na údržbu?

V tom případě Vám doporučíme bezudržbový kazetový povrch Bergo-multisport. Při jeho použití odpadá kropení, zasypávání pískem a další časově a finančně náročné údržby. V případě potřeby můžete povrch jednoduše rozebrat a opětovně složit.

Bergo lze položit i na nezpevněný podklad. Není nutný asfalt ani beton, čímž podstatně klesají náklady na vybudování sportoviště.

Optimální volba pro víceúčelová sportoviště

Jedinečné patentované provedení zajišťuje správnou pružnost, odraz a tření. Děrovaný povrch a spodní příčkový systém vytváří vynikající drenážní schopnost, která zabezpečuje rychlé vyschnutí hřiště po dešti. Nevytváří se kaluže. Povrch je celosezónní (léto/zima) ve všech klimatických podmínkách na celém světě. Odolnost vůči náročným povětrnostním podmínkám a slunečnímu záření je dlouhodobě testována v Arizoně.

sportovni povrch bergo

Na jaké sporty můžete povrch Bergo využívat?

Tradiční sporty
Moderní sporty

Přednosti sportovního povrchu Bergo