Sportovní povrchy

Instalujeme umělé i přírodní sportovní povrchy a podlahy

na vnitřní a venkovní sportoviště.

povrch xl turf

Umělý trávník XL TURF

Bezzásypové umělé trávníky 5. generace s vlastnostmi přírodní trávy nabízející vysoký herní komfort a šetrnost ke kloubnímu aparátu sportovců. Trávníky XL Turf vyžadují minimální údržbu a naopak nabízí vysokou odolnost a s tím spojenou dlouhou životnost. Díky použitým moderním technologiím tento umělý trávník nevyžaduje zásyp křemičitým pískem ani gumovým granulátem.

povrch bergo

Umělý povrch BERGO

Multifunkční umělé sportovní povrchy vhodné pro venkovní i vnitřní hřiště a sportoviště. Kazetové bezúdržbové povrchy Bergo jsou cenově dostupné, odolné proti mechanickému opotřebení a mají univerzální využití (míčové, raketové, hokejové sporty apod.). Povrchy lze využít na stavbu nových hřišť, při rekonstrukci starých sportovišť a nebo jako dočasné mobilní povrchy pro sport, výstavy apod.

povrch sport court

Povrch Sport Court

Špičkové modulové sportovní povrchy s mnoha certifikáty různých světových sportovních federací. Polypropylénové bezúdržbové povrchy Sport Court nabízí vynikající kvalitu zpracování, příznivou cenu, vysokou odolnost a dlouhou životnost 30 let (záruka 15 let). Využití naleznou při stavbě nových i rekonstrukci starých sportovních hřišť, a to jak vnitřních, tak venkovních. Vhodné také pro mobilní hrací či výstavní plochy. Povrch je určen na všechny míčové a raketové sporty včetně in-line bruslení a zimního ledování povrchu.

povrch playrite

Vpichované koberce Playrite

Speciální textilní sportovní povrchy využitelné téměř pro všechna sportovní odvětví s vynikajícími herními vlastnostmi, které se ani postupem času nemění. Sportovní vpichované povrchy a koberce Playrite nevyžadují žádnou speciální údržbu, jsou dlouhověké, bezpečné a šetrné ke kloubům sportovců. Díky možnému zásypu antukou či křemičitým pískem je povrch srovnatelný se hrou na přírodní antukovém hřišti a proto bývá někdy nazýván umělou "pravou" antukou.

povrch antuka

Antuka

Antukové tenisové kurty a volejbalová hřiště dle osvědčené české metody. Na stavby kurtů používáme kvalitní antuku od prověřených výrobců. Přesné zpracování a rychlý odvod dešťových vod z vrchní i spodní vrstvy kurtů zajišťují, že se na ploše nevytváří louže a dvorce jsou schopné plného zatížení už pár minut po dešti. Pro snížení nákladu na údržbu jsou do tenisových antukových hřišť vkládány umělé lajny.

povrch osst

Gumové povrchy OSST

Prefabrikované gumové sportovní povrchy s univerzálním využitím v mnoha sportovních odvětvích. Povrchy OSST jsou vodonepropustné, pružné a vysoce odolné. Nejčastěji se používají pro vnitřní i venkovní lehkoatletické dráhy a sektory, víceúčelová venkovní sportoviště pro míčové hry a raketové sporty, ale taky jako interiérové povrchy pro tělocvičny, sportovní haly, fitness centra, posilovny apod.