O nás

Forward tenis - sportovní stavby na klíč

Klademe důraz na kvalitu zpracování a dodržování smluvených termínů.

Zabýváme se výstavbou a rekonstrukcí sportovišť na klíč. Čerpáme z dlouholetých zkušeností v oboru. Na trhu se pohybujeme téměř 30 let a za tuto dobu jsme zrealizovali stovky sportovišť. Sledujeme nejnovější trendy v oblasti sportovních povrchů a hal a naší nabídku neustále aktualizujeme. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a díky tomu můžeme našim klientům nabídnout vždy nejvhodnější řešení. Sportovní stavby navrhujeme s ohledem na finanční možnosti a speciální požadavky každého investora. V rámci projektu předložíme několik variant řešení, z kterých následně po oboustranné diskuzi s investorem vybereme tu nejvhodnější.

Využijte náš technický servis a udržujte Vaše sportoviště v bezvadné kondici

Ke každé realizované zakázce nabízíme technický servis. Zajistíme pravidelnou údržbu veškerých sportovišť, umělých i přírodních povrchů a podlah či sportovních hal. Přírodním tenisovým dvorcům nebo kurtům s umělým vpichovaným kobercem Playrite dodáme novou antuku, hřištím na beach volejbal a beach fotbal zase křemičitý písek. Zajistíme také nový zásyp křemičitým pískem nebo gumovým granulátem Vašeho sportovního hřiště s umělým povrchem. Dodáme opotřebené či chybějící komponenty hřišť a veškeré dostupné vybavení sportovišť.

Petr Folwarczny

SPORTOVNÍ STAVBY

0 +
SPORTOVNÍCH HAL
0 +
FOTBALOVÝCH HŘIŠŤ
5 0 +
TENISOVÝCH KURTŮ
0 +
NAFUKOVACÍCH HAL

PORADENSTVÍ

Zajišťujeme poradenství v oblasti sportovních staveb a optimalizace sportovišť

Jelikož se našim zákazníkům snažíme nabízet komplexní služby, zajišťujeme mimo výstavby a rekonstrukce sportovních staveb také poradenství a technický servis. V rámci poradenství můžeme například pomoci s výběrem vhodné lokality pro stavbu nového sportoviště či s výběrem optimálního technického řešení při rekonstrukci starého sportoviště. Poradíme Vám také ohledně možností financování projektu.

poradenstvi sportovni stavby