Výstavba a rekonstrukce tenisových kurtů a sportovišť

sportovní a dětská hřiště | tělocvičny | sokolovny | atletické dráhy

Forward tenis - sportovní stavby na klíč

Výstavba a rekonstrukce sportovních staveb

Zabýváme se výstavbou a rekonstrukcí sportovišť na klíč. Čerpáme z dlouholetých zkušeností v oboru. Na trhu se pohybujeme téměř 30 let a za tuto dobu jsme zrealizovali stovky sportovišť. Sledujeme nejnovější trendy v oblasti sportovních povrchů a hal a naší nabídku neustále aktualizujeme. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a díky tomu můžeme našim klientům nabídnout vždy nejvhodnější řešení. Sportovní stavby navrhujeme s ohledem na finanční možnosti a speciální požadavky každého investora. V rámci projektu předložíme několik variant řešení, z kterých následně po oboustranné diskuzi s investorem vybereme tu nejvhodnější.

Klademe důraz na kvalitu zpracování a dodržování smluvených termínů.

Přinášíme Vám ucelenou nabídku umělých sportovních povrchů

MS v hokejbale - umělý povrch Sport CourtV naší nabídce naleznete umělé sportovní povrchy renomovaných světových výrobců, které získaly nespočet certifikátů různých světových sportovních federací. Zmiňme například umělý povrch Sport Court, který byl mezinárodní federací ISBHF vybrán jako oficiální povrch pro MS v hokejbale. Většina povrchů má víceúčelové využití a jsou vhodné pro téměř všechna sportovní odvětví.

Vybírat lze z certifikovaných vnitřních i venkovních umělých povrchů pro:

  • sálové sporty - futsal, házená, basketbal apod.
  • raketové sporty - tenis, badminton, softbal, korfbal
  • hokejové sporty - florbal, hokejbal, inline hokej, pozemní hokej
  • fotbal
  • atletiku

Bezzásypový umělý trávník 5. generace XL TURFUmělé sportovní povrchy a bezzásypové umělé trávníky nevyžadují žádnou speciální údržbu, nabízí vysoký herní komfort, jsou bezpečné, vysoce odolné a mají dlouhou životnost (i několik desítek let). Díky těmto vlastnostem získávají na oblibě a rychle se rozšiřují na sportovní a dětská hřiště po celém světě.

Přírodní sportovní povrchy využijete na venkovním i vnitřním hřišti

Moderní sportovní stavby pro každou příležitost

Mobilní ochranné překrývací povrchy PortaFloorNaše společnost mimo výše uvedené sportovní povrchy zabezpečuje také instalace mobilních ochranných povrchů, které jsou vhodné zejména pro jednorázové akce. Dají se využít např. na překrytí ledové plochy pro tenisový turnaj, na rychlé vybudování basketbalového hřiště na náměstí a jiné sportovní stavby.

Všechny povrchy z naší nabídky jsou vhodné pro profesionální, amatérský i rekreační sport. Ke každému sportovišti dodáváme také potřebné vybavení (lajny, sloupky, sítě, konstrukce, oplocení, osvětlení sportovišť atd.).

Kontakt

Petr Folwarczny
Vestecká 1010
250 02 Stará Boleslav (mapa)

tel./fax: 00420 326 911 678
mobil: +420 603 254 724
e-mail: info@sportovni-stavby.cz

Certifikáty (výběr)
Certifikát ITFCertifikát BERGOCertifikát SPORT COURT od AFC na futsalCertifikát inerierových povrchů SPORT COURT DEFENSECertifikát inerierových povrchů SPORT COURT RESPONSECertifikát SPORT COURT od BWF na badmintonCertifikát SPORT COURTU od IHF na házenouCertifikát SPORT COURT od FIBA na povrchy POWER GAME (RESPONSE + DEFENSE)Certifikát SPORT COURT - POWER GAME od ITFCertifikát XL TURF od FIFA na fotbalCertifikát SPORT COURT - ISO 14001Certifikát SPORT COURT - ISBHFCertifikát Connor Sport Court International od FIBACertifikát BWF Sport Court 2012Certifikát FIBA 3x3 Sport CourtCertifikát FIBA Sport Court 2016Certifikát FIVB Sport Court 2014Certifikát Sport Court PowerGame CECertifikát Sport Court PowerGame Multi CECertifikát ITF MatchplayCertifikát ITF Matchplay 2