Výstavba a rekonstrukce tenisových kurtů a sportovišť

sportovní a dětská hřiště | tělocvičny | sokolovny | atletické dráhy | posilovny | fitness centra

Úvodní stránkaSportovní povrchy

Sportovní povrchy

Instalujeme umělé i přírodní sportovní povrchy na vnitřní a venkovní sportoviště.

Bergo

Bergo

Multifunkční umělé sportovní povrchy vhodné pro venkovní i vnitřní hřiště a sportoviště. Kazetové bezúdržbové povrchy Bergo jsou cenově dostupné, odolné proti mechanickému opotřebení a mají univerzální využití (míčové, raketové, hokejové sporty apod.). Povrchy lze využít na stavbu nových hřišť, při rekonstrukci starých sportovišť a nebo jako dočasné mobilní povrchy pro sport, výstavy apod.

Více informací zde »

Sport Court

Sport Court

Špičkové modulové sportovní povrchy s mnoha certifikáty různých světových sportovních federací. Polypropylénové bezúdržbové povrchy Sport Court nabízí vynikající kvalitu zpracování, příznivou cenu, vysokou odolnost a dlouhou životnost (záruka 15 let). Využití naleznou při stavbě nových i rekonstrukci starých sportovních hřišť, a to jak vnitřních, tak venkovních. Vhodné také pro mobilní hrací či výstavní plochy.

Více informací zde »

XL Turf

XL Turf

Bezzásypové umělé trávníky 5. generace s vlastnostmi přírodní trávy nabízející vysoký herní komfort a šetrnost ke kloubnímu aparátu sportovců. Trávníky XL Turf vyžadují minimální údržbu a naopak nabízí vysokou odolnost a s tím spojenou dlouhou životnost. Díky použitým moderním technologiím tento umělý trávník nevyžaduje zásyp křemičitým pískem ani gumovým granulátem.

Více informací zde »

Playrite

Playrite

Speciální textilní sportovní povrchy využitelné téměř pro všechna sportovní odvětví s vynikajícími herními vlastnostmi, které se ani postupem času nemění. Sportovní vpichované povrchy a koberce Playrite nevyžadují žádnou speciální údržbu, jsou dlouhověké, bezpečné a šetrné ke kloubům sportovců. Díky možnému zásypu antukou či křemičitým pískem je povrch srovnatelný se hrou na přírodní antukovém hřišti a proto bývá někdy nazýván umělou "pravou" antukou.

Více informací zde »

Polat

Polat

Stěrkové akrylátové sportovní povrchy vhodné zejména pro tenis na hard kurty. Povrch lze kombinovat s pružnou podložkou a využívat i na jiné sporty a to jak na vnitřních, tak i vnějších sportovištích. Bývá aplikován stěrkou nebo litím a nepropouští vodu. Cenově výhodný!

Více informací zde »

DuraFLEX

DuraFLEX

Prvotřídní podlahové krytiny pro posilovny a fitness centra s maximálním komfortem, vysokou funkčností, odolností a trvanlivostí a v neposlední řadě i estetickým dojmem. Sportovní podlahy DuraFLEX nabízí unikátní pružnost při chůzi a tlumení při pádu, pohlcují hluk a vibrace cvičebních strojů a odpovídají požadavkům ASTM na bezpečnost a protiskluznost. Lze je rychle a efektivně instalovat. Nepřeberné množství barevných variant.

Více informací zde »

SofTILE

SofTILE

Bezpečný zámkový kazetový povrch vhodný pro dětská hřiště. Dutinový sloupkový rastr tlumící vrstvy zajišťuje bezkonkurenční ochranu při pádu. Díky vysoké hustotě materiálu vrchní vrstvy se povrch vyznačuje výjimečnou trvanlivostí a odolnosti proti oděru. Povrch vyžaduje minimální údržbu a je odolný proti vandalismu. I když jsou pořizovací náklady vyšší než u klasických sypkých materiálů (písek, dřevěná drť apod.), tak dlouhodobě nabízí výrazně ekonomicky výhodnější řešení povrchů dětských hřišť.

Více informací zde »

OSST Surfaces

OSST Surfaces

Prefabrikované gumové sportovní povrchy s univerzálním využitím v mnoha sportovních odvětvích. Povrchy OSST jsou vodonepropustné, pružné a vysoce odolné. Nejčastěji se používají pro vnitřní i venkovní lehkoatletické dráhy a sektory, víceúčelová venkovní sportoviště pro míčové hry a raketové sporty, ale taky jako interiérové povrchy pro tělocvičny, sportovní haly, fitness centra, posilovny apod.

Více informací zde »

Portafloor

Portafloor

Překrývací povrchy pro krátkodobé či mobilní sportovní a kulturní akce s vysokou odolností a snadnou instalací i demontáží. Portafloor lze využít na překrytí a k ochranně téměř jakékoli povrchu (trávník, antuka, led, tartan apod.). Hojně se využívá při jednorázových sportovních akcích na veřejných prostranstvích, kde můžete během chvíle vybudovat plnohodnotné sportovní hřiště.

Více informací zde »

Antukový povrch, antuka

Antuka

Antukové tenisové kurty a volejbalová hřiště dle osvědčené české metody. Na stavby kurtů používáme kvalitní antuku od prověřených výrobců. Přesné zpracování a rychlý odvod dešťových vod z vrchní i spodní vrstvy kurtů zajišťují, že se na ploše nevytváří louže a dvorce jsou schopné plného zatížení už pár minut po dešti. Pro snížení nákladu na údržbu jsou do tenisových antukových hřišť vkládány umělé lajny.

Více informací zde »

Beach volejbal

Beach volejbal a beach fotbal

Beachvolejbalová a beachfotbalová hřiště z vysoce kvalitního křemičitého písku s atestem. Kurty na beach volejbal a fotbal se skládají z kamenné podkladové vrstvy, geotextilní oddělovací vrstvy (zamezuje promíchání písku s podložím) a 40-centimetrové vrstvy křemičitého písku. Hřiště je ohraničeno betonovými obrubníky s měkkou ochrannou vrstvou proti zranění. Zajistíme také zastřešení sportoviště pevnou nebo přetlakovou halou s vytápěním křemičitého písku.

Více informací zde »

Umělá tráva

Umělá tráva

Instalujeme umělou trávu se zásypem křemičitým pískem nebo pískem obaleným gumovým povlakem. Tento povrch je využíván téměř pro všechna sportovní odvětví. Umělá tráva je vyrobena z polypropylénového nebo polyethylenového fibrilovaného vlákna a je dodávána ve 3 barevných odstínech. Výška trávy se pohybuje od 10 do 22 mm v závislosti na hustotě vpichů jednotlivých vláken a požadavcích investora.

Více informací zde »

Kontakt

Petr Folwarczny
Vestecká 1010
250 02 Stará Boleslav (mapa)

tel./fax: 00420 326 911 678
mobil: +420 603 254 724
e-mail: info@sportovni-stavby.cz

Certifikáty (výběr)
Certifikát ITFCertifikát BERGOCertifikát SPORT COURT od AFC na futsalCertifikát inerierových povrchů SPORT COURT DEFENSECertifikát inerierových povrchů SPORT COURT RESPONSECertifikát SPORT COURT od BWF na badmintonCertifikát SPORT COURTU od IHF na házenouCertifikát SPORT COURT od FIBA na povrchy POWER GAME (RESPONSE + DEFENSE)Certifikát SPORT COURT - POWER GAME od ITFCertifikát XL TURF od FIFA na fotbalCertifikát SPORT COURT - ISO 14001Certifikát SPORT COURT - ISBHFCertifikát Connor Sport Court International od FIBACertifikát BWF Sport Court 2012Certifikát FIBA 3x3 Sport CourtCertifikát FIBA Sport Court 2016Certifikát FIVB Sport Court 2014Certifikát Sport Court PowerGame CECertifikát Sport Court PowerGame Multi CECertifikát ITF MatchplayCertifikát ITF Matchplay 2