Výstavba a rekonstrukce tenisových kurtů a sportovišť

sportovní a dětská hřiště | tělocvičny | sokolovny | atletické dráhy

Nabízíme komplexní služby v oboru sportovních staveb

výstavba sportovišť

Výstavba sportovišť, dětských hřišť a sportovních hal

Zabýváme se stavbami víceúčelových sportovních hřišť a instalacemi vnitřních i venkovních povrchů. Pro sportovní kluby, školy či obce budujeme nová sportoviště, a to od projektu až po samotnou realizaci. Jsme specialisté na výstavby tenisových kurtů, umělých fotbalových hřišť a stále populárnějších multifunkčních hřišť. Ta, jak již název napovídá, nabízí výhodu spojení hned několika hřišť pro různé sporty na jedné hrací ploše. Lze je využívat pro většinu míčových, raketových a hokejových sportů. Zabýváme se také pokládkami sportovních podlah do tělocvičen, sokoloven, fitness center a posiloven.

Sportujte po celý rok! Moderní sportovní haly pro každé roční období

Pevná sportovní hala s hliníko-textilní konstrukcíV rámci našich služeb také zajišťujeme výstavby a rekonstrukce sportovních hal na klíč. Vybírat můžete mezi pevnými montovanými halami nebo nafukovacími (tzv. přetlakovými) halami. Halu nejen postavíme, ale dodáme do ní veškeré potřebné vybavení (topení, střídačky, tribuny apod.). Trendem posledních měsíců jsou sportovní haly s hliníko-textilní konstrukcí, které nabízí levné řešení zastřešení Vašeho hřiště, nízkou spotřebu energie a velmi dlouhou životnost. Díky těmto vlastnostem se Vám rychle vrátí investované prostředky. Navíc lze v letních měsících otevřít obvodový plášť a vy můžete hrát de facto pod otevřeným nebem.

Rekonstrukce hřišť a sportovních povrchů

Atletický sportovní povrch ATS - King Arthur 4Dosluhuje Vaše hřiště a je jeho údržba čím dál dražší a náročnější? Nechte si od nás vytvořit projekt na jeho obnovu, vyberte s naší pomocí vhodnou technologii opravy a my se postaráme o zbytek. Nabízíme rekonstrukce povrchů téměř všech sportovních hřišť. Je nám jedno, jestli jde o povrch přírodní nebo umělý nebo jestli potřebujete zrevitalizovat hřiště venkovní či vnitřní. Oblečeme do nového kabátku jak tenisový kurt, multifunkční hřiště či atletickou dráhu, tak také podlahu ve Vaší tělocvičně, posilovně nebo fitness centru.

Zajišťujeme poradenství v oblasti sportovních staveb a optimalizace sportovišť

Jelikož se našim zákazníkům snažíme nabízet komplexní služby, zajišťujeme mimo výstavby a rekonstrukce sportovních staveb také poradenství a technický servis. V rámci poradenství můžeme například pomoci s výběrem vhodné lokality pro stavbu nového sportoviště či s výběrem optimálního technického řešení při rekonstrukci starého sportoviště. Poradíme Vám také ohledně možností financování projektu.

Využijte náš technický servis a udržujte Vaše sportoviště v bezvadné kondici

Playrite - umělé sportovní vpichované koberceKe každé realizované zakázce nabízíme technický servis. Zajistíme pravidelnou údržbu veškerých sportovišť, umělých i přírodních povrchů a podlah či sportovních hal. Přírodním tenisovým dvorcům nebo kurtům s umělým vpichovaným kobercem Playrite dodáme novou antuku, hřištím na beach volejbal a beach fotbal zase křemičitý písek. Zajistíme také nový zásyp křemičitým pískem nebo gumovým granulátem Vašeho sportovního hřiště s umělým povrchem. Dodáme opotřebené či chybějící komponenty hřišť a veškeré dostupné vybavení sportovišť.

Kontakt

Petr Folwarczny
Vestecká 1010
250 02 Stará Boleslav (mapa)

tel./fax: 00420 326 911 678
mobil: +420 603 254 724
e-mail: info@sportovni-stavby.cz

Certifikáty (výběr)
Certifikát ITFCertifikát BERGOCertifikát SPORT COURT od AFC na futsalCertifikát inerierových povrchů SPORT COURT DEFENSECertifikát inerierových povrchů SPORT COURT RESPONSECertifikát SPORT COURT od BWF na badmintonCertifikát SPORT COURTU od IHF na házenouCertifikát SPORT COURT od FIBA na povrchy POWER GAME (RESPONSE + DEFENSE)Certifikát SPORT COURT - POWER GAME od ITFCertifikát XL TURF od FIFA na fotbalCertifikát SPORT COURT - ISO 14001Certifikát SPORT COURT - ISBHFCertifikát Connor Sport Court International od FIBACertifikát BWF Sport Court 2012Certifikát FIBA 3x3 Sport CourtCertifikát FIBA Sport Court 2016Certifikát FIVB Sport Court 2014Certifikát Sport Court PowerGame CECertifikát Sport Court PowerGame Multi CECertifikát ITF MatchplayCertifikát ITF Matchplay 2